Gdzie znajdziemy w dzisiejszych czasach dziecko, które przez czujność swoich rodziców zostało uratowane, wyrwane z rąk morderców niewinności?

03.05.2024 Ferienhaus Ostsee

Pomoc dla ZOLu w Wierzbicach

zol_wierzbice_logo_pomarancz2

Szanowni Państwo !!!!

Adwent jest to szczególny czas, w którym przygotowujemy się do Narodzin Pana Jezusa.

Dlatego w tym roku zwracamy się z wielką prośbą o pomoc Dzieciom mieszkającym w ZOLu w Wierzbicach.

Siostry Józefitki, które opiekują się 52 dzieci, potrzebują każdego wsparcia.

Jeżeli mają Państwo możliwość i chęć wsparcia naszej zbiórki to zapraszamy !!!!

Strona internetowa Sióstr:https://wierzbice.pl/home/

Najpotrzebniejsze rzeczy, które zbieramy to:

-żele pod prysznic, szampony, pasty do zębów dla dzieci, chusteczki nawilżane, pampersy;
-kosmetyki dla niemowlaków;
- musy owocowe, Gerberki dla maluszków, mogą być też, np. Kinder niespodzianki :)
-miski plastikowe do jedzenia, kubki- niekapki, butelki dla dzieci 3- 18 miesięcy;
-spinki oraz gumki do włosów, bransoletki dla dziewczynek;
-ZABAWKI: lalki Barbi, samochody- resoraki, zabawki Strażak Sam i Pepa (to są ulubione bajki);
-zabawki edukacyjne;
-gryzaki dla maluszków;
-woda toaletowa- chłopcy są w wieku 16- 19 lat (szkoła średnia);
-zestawy kosmetyków dla dziewczyn w wieku 16- 19 lat(szkoła średnia)- mile widziane są również
kosmetyki do malowania :);

20211121_14161520220614_165206