Gdzie znajdziemy w dzisiejszych czasach dziecko, które przez czujność swoich rodziców zostało uratowane, wyrwane z rąk morderców niewinności?

03.05.2024 Ferienhaus Ostsee

Wakacje

camera-1130731_1280

Wszystkim naszym wychowankom i Rodzicom składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzymy, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości.

Z tej okazji życzymy wszystkim przedszkolakom bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży z Jezusem, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na codzień oraz szczęśliwego powrotu do przedszkola.

Czekamy na Was !!!!!