Gdzie znajdziemy w dzisiejszych czasach dziecko, które przez czujność swoich rodziców zostało uratowane, wyrwane z rąk morderców niewinności?

06.05.2024 Ferienhaus Ostsee

Pomóżmy Laurze T. !

Drodzy Rodzice, pomóżmy wspólnie małej Laurze.

Laura urodziła się z bardzo poważną wadą serca- brak komory lewej, atrezja zastawki mitralnej, zwężenie cieśni aorty, hipoplazję części wstępującej łuku oraz ubytki w przegrodzie międzyprzedsionkowej.

Rodzice potrzebują wsparcia finansowego, za które już teraz DZIĘKUJĄ !!!

Resized_Resized_received_905606290673628

Jako przedszkole Sióstr Jadwiżanek "Ziarenko" włączamy się do pomocy, aby w jakikolwiek sposób umożliwić poprawę codziennego funkcjonowania Dziewczynki.

Wsparcia finansowego można udzielać na konto przedszkola, a każda kwota zostanie w całości przekazana Rodzicom Laury- w tytule prosimy wspisać " DLA LAURY".

Rodzice Laury proszą również o modlitwę, o którą również wszystkich prosimy.

Razem możemy więcej i lepiej :)