Tylko jedno zadanie stawia przed nami chrześcijaństwo: szukanie i odnajdywanie naszego Zbawiciela...

03.05.2024 Ferienhaus Ostsee

Wyniki konkursu plastycznego

signal-2022-10-18-11-56-51-522

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu o św. Jadwidze.

Oto imiona zwycięzców:

3 – latki:

I. Artur Ś. „Słoneczka”

II.Nikodem D. „Słoneczka”

III. Tymon K. „Słoneczka”

4- latki:

I. Tereska K. „Misie”

II. Helena B. „Stokrotki”

III. Marta F. „Stokrotki”

Wyróżnienia: Emilia K. „Misie” ;Jagna G. „Misie” ;Barbara W. – Przedszkole Sióstr św. Elżbiety

5-latki:

I. Aniela Ś. „Pogodne Skrzaty”

II. Karol B. „Pogodne Skrzaty”

III. Szymon U. „Jagódki”

Wyróżnienia: Łucja U. „Jagódki” ;Michał M. „Jagódki”; Jasiu G. „Jagódki” ;Ewa W. „Pogodne Skrzaty”; Hania S. „Jagódki” ;Natalia S. „Jagódki” ;Ania W. „Jagódki” ;Filip N.; „Pogodne Skrzaty”Grupa „Pogodne Skrzaty”

6-latki:

I. Zosia N. „Wesołe Nutki”

II. Klara F. „Liski”

III. Sara D. „Gwiazdki” Niepubliczne Przedszkole Sióstr Salezjanek

Wyróżnienia: Łucja B. „Liski” ;Emilia B. „Gwiazdki” Niepubliczne Przedszkole Sióstr Salezjanek; Maja T. „Gwiazdki” Niepubliczne Przedszkole Sióstr Salezjanek ;Noemi D. „Wesołe Nutki”;Zosia K. „Wesołe Nutki

Wszystkim GRATULUJEMY oraz zachęcamy do dalszego rozwijania swoich talentów.

Po zdjęcia z konkursu zapraszamy do naszej galerii.