Między uprzejmością a serdecznością, miłością jedną a drugą istnieje nieskończona otchłań, którą można dostrzec bez umiejętności wnikliwego obserwowania, którą się czuje, nawet jeśli trudno ją opisać.

20.04.2024 Ferienhaus Ostsee

Drzwi Otwarte!

Zapraszamy na tzw. Drzwi Otwarte dla Dzieci, które są zapisane do przedszkola "Ziarenko" na rok przedszkolny 2022/ 2023.child-6117535__340

W terminach: od 9.- 13. maja oraz od 6.- 10. czerwca od godziny 15.00 zapraszamy do odwiedzin naszego przedszkola.

Dnia 21. czerwca odbędzie się spotkanie z Wychowawczyniami o godz. 15.30.

Już teraz cieszymy sie na spotkanie z nowymi Kolegami i Koleżankami.

Do zobaczenia :)child-3322805__340