Bóg kocha wszystko, co stworzył miłością wieczną.

26.04.2024 Ferienhaus Ostsee

Zbiórka dla Ukrainy.

Bóg zapłać za pomoc i ogromne zaangażowanie w zbiórkę w naszym przedszkolu dla Dzieci z Ukrainy.

Wszystkie potrzebne rzeczy są regularnie dostarczane do Dzieci i Ich Mam.

DZIĘKUJEMY za wszelkie inicjatywy oraz wielkie serca Rodziców naszego przedszkola.

Są to piękne gesty dobroci: wózki dla małych Dzieci,ubranka, środki higieniczne, kosmetyki, ręczniki i wiele , wiele potrzebnych rzeczy.

DZIĘKUJEMY tym z Państwa, którzy udostepniliście swoje mieszkania i przyjęliście osoby w potrzebie.

Jesteśmy z Wami i wspieramy.

20220308_070221