Człowiek posiada dwa wymiary życia. Jedno kończy się wraz z ostatnim tchnieniem, drugie jest wieczne.

25.04.2024 Ferienhaus Ostsee

Odwołane wydarzenia!!!

Drodzy Rodzice, w dniach 29.03.- 09.04. przedszkole pełni tylko dyżur dla Dzieci tych z Państwa, którzy należą do służb medycznych oraz mundurowych. Na terenie placówki odbywają sie również zajęcia terapeutyczne dla Dzieci z orzeczeniami o niepełnosprawności. Wszystkim życzymy dobrego zdrowia i mamy nadzieję na szybki powrót do przedszkola. Serdecznie pozdrawiamy- Szczęść Boże!!!