Gdy [dzieci] zobaczą, że wasze zachowanie jest zgodne z waszymi zasadami, a czyny uczą tego samego co słowa, gdy zbudujecie je własną pobożnością, (...) wtenczas będą szczęśliwe, mogąc was naśladować.

23.04.2024 Ferienhaus Ostsee

Życzenia bożonarodzeniowe.

Błogosławionych Świat Bożego Narodzenia!

Życzymy wszelkiego dobra od Bożej Dzieciny, miłości, nadziei i pokoju. Nade wszystko życzymy umiejętności dzielenia sie Bożą Radością z każdym, który poszukuje wiary, nadziei i miłości. Bądźmy dobrymi świadkami cudu Bożej Miłości i odważnie nieśmy Ją dzisiejszemu światu. Z darem modlitwy- Siostry Jadwiżanki oraz Pracownicy Przedszkola "Ziarenko"

20201217_081600