Cóż za błogi spokój dane mi było odnaleźć tu, w Sercu Jezusa!

25.04.2024 Ferienhaus Ostsee

Konkurs o św. Jadwidze!!!

20201029_193348Dziękujemy wszystkim Uczestnikom konkursu o św. Jadwidze za tak liczne zainteresowanie i nadesłane prace. Oto rozstrzygnięcia oraz lista Dzieci nagrodzonych:

PRACE INDYWIDUALNE GR. 3- LATKI: 1. miejsce -Aniela Ś. Przedszkole "Ziarenko", 2. miejsce -Nikolai M. Przedszkole "Słoneczko".

PRACE INDYWIDUALNE GR. 4-LATKI: 1. miejsce- Wojciech J. Oddział Przedszkolnyw Czerwienne oraz Noemi D. Przedszkole "Ziarenko", 2. miejsce- Łucja S. Przedszkole "Tęcza", 3. miejsce- Magdalena S. Przedszkole w Dąbrówce.

PRACE INDYWIDUALNE GR. 5-LATKI: 1. miejsce- Antoś R. Przedszkole SS. Salzjanek, Rozalia W. Przedszkole "Ziarenko" oraz Ignacy Sz. Przedszkole "Ziarenko", 2. miejsce- Joanna L. Oddział Przedszkolny w Czerwiennie oraz Nikla B. Przedszkole im. K. Jana Twardowskiego, 3. miejsce- Anna W. Przedszkole nr 12 w Zamościu.

PRACE INDYWIDUALNE GR. 6-LATKI: 1. miejsce- Emilia B. Przedszkole w Namysłowie oraz Barbara G. Przedszkole w Przecławiu, 2. miejsce- Karolina D. Przedszkole "Promyczek", 3. miejsce- Adrianna Z. Przedszkole "Misia Uszatka" oraz Ilona P.- Ż. Przedszkole "Tęcza". 20201029_193407

WYRÓŻNIENIA: 1. Zosia K., 2. Wiktoria D. 3. Julia D. 4. Zosia U.

PRACE GRUPOWE: 1. miejsce- Grupa Jagódki Przdszkole SS. Salezjanek, Praca Grupowa: Julia K., Hanna W., Nadia M. Przedszkole SS. Salezjanek Środa Śląska oraz Praca Grupowa: Marcelina Ś., Emilia G., Bruno P., Wiktoria P. Przedszkole z Polan, 2. miejsce- Grupa "Wiewióreczki" Przedszkole "Ziarenko" oraz Grupa "Biedroneczki" Przedszkole "Ziarenko", 3. miejsce- Grupa "Liski" Przedszkole "Ziarenko" oraz Grupa "Wesołe Nutki" Przedszkole "Ziarenko".

Wszytkim serdecznie dziękujemy. Nagrody oraz Dyplomy dla wszystkich Uczestników prześlemy pocztą. 20201029_193433