Cóż za błogi spokój dane mi było odnaleźć tu, w Sercu Jezusa!

18.04.2024 Ferienhaus Ostsee

Konkurs o św. Jadwidze.

Regulamin Ogólnopolskiego

Konkursu Plastycznego o „Świętej Jadwidze”

1.ORGANIZATOR

Organizatorem konkursu plastycznego „Święta Jadwiga” jest Przedszkole Sióstr Jadwiżanek

„Ziarenko” we Wrocławiu.

1. CELE KONKURSU

zapoznanie się życiem Św. Jadwigi,

- rozwijanie zainteresowań plastycznych,

-wyrażanie własnej wrażliwości estetycznej,

-wzmacnianie wiary we własne możliwości,

3. REGULAMIN KONKURSU

- konkurs adresowany jest do dzieci w wieku 3-6 lat uczęszczających do przedszkola,

-tematyka: „ Św. Jadwiga oczami dziecka”.

-technika plastyczna dowolna, płaska (malowanie, wyklejanie, wydzieranie, rysunek itp.),

- format prac: A4 – A3,

-prace indywidualne, wykonane samodzielnie przez dzieci (pod kierunkiem nauczyciela), można również wykonać pracę zbiorową.

-każda praca powinna być opisana na odwrocie w następujący sposób: imię i nazwisko autora oraz wiek, imię i nazwisko nauczyciela, adres i telefon placówki, tytuł pracy,

- prace konkursowe oceniane będą przez jury powołane przez organizatora,

-kryteria oceny: zgodność z tematem, pomysłowość, walory artystyczne, samodzielność,

-do każdej pracy należy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych (załącznik 1), w przypadku jej braku prace nie będą oceniane,

- prace należy dostarczyć do dnia 15 października 2020 r. na adres:

Przedszkole Sióstr Jadwiżanek „Ziarenko”

Ul. Piwna 2

1. ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU I POSTANOWIENIA KOŃCOWE

- rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 20 października 2020 r.,

-ogłoszenie wyników na stronie internetowej przedszkola,

-autorzy najciekawszych prac zostaną nagrodzeni,

-organizator nie zwraca dostarczonych prac.

Koordynatorzy konkursu Agnieszka Rapior

Joanna Żeglicz

Załącznik 1

Oświadczenie rodzica (wypełnić drukowanymi literami)

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zgodnie z art.13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679
z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dz.U. 2018 poz.1000, ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (RODO). Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych (imię i nazwisko, wiek) mojego dziecka …...............................................................................................................................w związku z udziałem w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Święta Jadwiga” organizowanym przez Przedszkole Sióstr Jadwiżanek „Ziarenko” we Wrocławiu w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia konkursu, umieszczenia danych osobowych na stronie internetowej placówki, publikowania i powielania jej zdjęć w materiałach związanych z konkursem.

….....................................................................

(data, podpis rodzica/opiekuna)