Maryja jest pocieszającą, szczęśliwą zorzą poranną dla każdego serca.

28.03.2024 Ferienhaus Ostsee

Uwaga!!!

Drodzy Rodzice!
W związku z pojawiającymi się informacjami dot. otwierania przedszkoli, przekazuję informację oraz ustalenia naszego Organu Prowadzącego.
Nie możemy w tej chwili zapewnić, że przedszkole będzie otwarte od 6.maja br., ze względu na to, że nie jest jeszcze podjęta konkretna decyzja przez Prezydenta Wrocławia,nie ma zgody i wytycznych Sanepidu Wrocławia ani Wydziału Edukacji Miejskiej.
Jeżeli miasto Wrocław otworzy placówki, to także i my otworzymy nasze Przedszkole.
Nadal przeprowadzamy odpowiednie przygotowania, aby nasze Dzieci mogły wrócić i być dobrze zaopiekowane w placówce.
Każdego dnia śledzimy wiadomości z Kuratorium, Ministerstw Edukacji i Zdrowia, a także miasta Wrocław.
Zapewniamy, że o decyzji otwarcia naszego Przedszkola również poinformujemy Państwa droga elektroniczną.
Z darem modlitwy- s. Teresa i s. Nikodema