Tylko jedno zadanie stawia przed nami chrześcijaństwo: szukanie i odnajdywanie naszego Zbawiciela...

19.04.2024 Ferienhaus Ostsee

KONKURS O ŚWIĘTEJ JADWIDZE

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym:"Święta Jadwiga Śląska oczami dziecka". Chętnych prosimy o zgłaszanie się droga e-mailową

Regulamin Konkursu Plastycznego

ŚWIĘTA JADWIGA ŚLĄSKA

OCZAMI DZIECKA”

I. Organizatorzy

Przedszkole Sióstr Jadwiżanek „Ziarenko” we Wrocławiu

II. Cele konkursu:

1. Pogłębienie wśród dzieci wiedzy o życiu i osobowości świętej Jadwigi Śląskiej.

2. Odwołanie się do wartości tkwiących w życiu i działalności
świętej Jadwigi Śląskiej.

3. Rozwijanie wyobraźni oraz twórczych umiejętności dzieci.

4. Prezentacja i popularyzacja plastycznej twórczości dzieci.

III. Zasady konkursu:

1. Konkurs adresowany jest do dzieci przedszkolnych z terenu Wrocławia

2. Konkurs będzie przebiegał w 2 kategoriach:

- kategoria I : praca indywidualna

dzieci przedszkolne w 2 grupach wiekowych: a) 3-4 lata b) 5-6 lat

- kategoria II: praca grupowa

dzieci przedszkolne w grupach wiekowych: a) 3-4 lata b) 5-6 lat

1. Uczestnicy wykonują pracę plastyczną zgodnie z hasłem : „Święta Jadwiga Śląska- oczami dziecka”

2. Format pracy: A-4, A-3.

3. Technika wykonania dowolna: malarstwo, rysunek, płaska z możliwością użycia materiałów trwałych: plasteliny, modeliny, bibuły, kaszy itp.,
    z możliwością eksponowania w ramie pod szkłem).

4. Na odwrocie każdej pracy należy nakleić dokładnie uzupełnioną stopkę załączoną
    do regulaminu.

5. Do prac należy dołączyć kartę zgłoszenia według załączonego wzoru.

6. Prace wraz z kartą zgłoszeniową należy składać do dnia 31 X 2019 r. osobiście w Przedszkolu Sióstr Jadwiżanek lub listownie (decyduje data stempla pocztowego) na adres:
    Przedszkole Sióstr Jadwiżanek „Ziarenko”
    ul. Piwna 2

7. Prace oceni Jury powołane przez organizatorów.

8. Autorzy najciekawszych prac zostaną nagrodzeni.

9. Prace prezentowane będą na wystawie pokonkursowej w Przedszkolu Sióstr Jadwiżanek

10. O wynikach konkursu Organizator poinformuje drogą elektroniczną.

11. Rozstrzygnięcie konkursu oraz otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się 4.11.2019. o godz. 9 w Przedszkolu sióstr Jadwiżanek

12. Wystawa pokonkursowa rozpocznie się od 4.XI.2019 w Przedszkolu Sióstr Jadwiżanek.

V. Uwagi organizatorów:

1. Praca może być wykonana przez jednego lub kilku autorów

2. Uczestnik konkursu składa tylko jedną pracę, przedszkole dowolną liczbę prac.

3. Prac konkursowych nie należy podklejać ani oprawiać.

4. Prace zniszczone w wyniku niewłaściwego opakowania, nadesłane po terminie oraz niezgodne z regulaminem nie będą oceniane.

5. Prace konkursowe nie podlegają zwrotowi i przechodzą na własność organizatorów. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do ich wystawiania i nieodpłatnego reprodukowania oraz możliwość zmian w regulaminie, o których zainteresowani zostaną powiadomieni pisemnie.

6. Zgłoszenie prac do konkursu jest równoznaczne z przekazaniem praw autorskich do nich na rzecz Przedszkola Sióstr Jadwiżanek, o których mowa w ustawie z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994 r, Nr 24, poz. 83);

7. Uczestnikom konkursu nie przysługuje żadne wynagrodzenie z tytułu nadesłania i publikowania prac.

8. Zgłaszający nie będący rodzicem/opiekunem prawnym oświadcza, iż posiada zgodę na przetwarzanie danych osobowych osób zgłaszanych do konkursu oraz jest w posiadaniu oświadczeń o zapoznaniu się z niniejszym regulaminem osób zgłaszanych do konkursu.

9. Organizator informuje, że w formie podziękowania wszystkim uczestnikom zostaną przygotowane dyplomy. Natomiast zwycięzcy otrzymają dodatkowo nagrody rzeczowe.

10. Zgłoszenie do konkursu jest jednoznacznie rozumiane jako zapoznanie się z regulaminem i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w związku z tym informuję iż:

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016):

1) administratorem danych osobowych uczestników konkursu plastycznego „Święta Jadwiga Śląska oczami dziecka” jest Przedszkole Sióstr Jadwiżanek „ Ziarenko” we Wrocławiu

2) celem przetwarzania jest uczestnictwo w konkursie,

3) przetwarzanie będzie realizowane na podstawie:

- art. 6 ust. 1 lit. b, jako zgoda na uczestnictwo w konkursie,

4) dane osobowe przechowywane będą przez okres ustalony zgodnie z obowiązującym przepisem prawa,

5) uczestnik konkursu /rodzic, opiekun prawny/ posiada prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie,

6) ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,

7) podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale jednocześnie obligatoryjne w celu uczestnictwa w konkursie.

Biuro organizacyjne:

Przedszkole Sióstr Jadwiżanek