Chrześcijanin może być codziennie szczęśliwszy od aniołów, (...) przyjmując Ciało i Krew Chrystusa...

28.03.2024 Ferienhaus Ostsee

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

baranek

„Po upływie szabatu, o świcie pierwszego dnia tygodnia przyszła Maria Magdalena i druga Maria obejrzeć grób(…). Anioł zaś przemówił do niewiast: «Wy się nie bójcie! Gdyż wiem, że szukacie Jezusa Ukrzyżowanego. Nie ma Go tu, bo zmartwychwstał, jak powiedział. Chodźcie, zobaczcie miejsce, gdzie leżał. A idźcie szybko i powiedzcie Jego uczniom: Powstał z martwych(…)."

(Mt 28, 1. 5-7)

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy doświadczenia Chrystusa Zmartwychwstałego, gotowości wyjścia do drugiego człowieka, aby z radością i odwagą głosić Jego zwycięstwo nad śmiercią. Życzymy, aby nasze wspólne świadectwo wiary, nadziei i miłości było niesieniem światu nowiny:

JEZUS POWSTAŁ Z MARTWYCH!!!

Zapewniamy o pamięci w modlitwie i o tę modlitwę również prosimy.

Siostry Jadwiżanki i Pracownicy Przedszkola „Ziarenko”