Tylko jedno zadanie stawia przed nami chrześcijaństwo: szukanie i odnajdywanie naszego Zbawiciela...

26.04.2024 Ferienhaus Ostsee

PATRIOTYCZNIE

heart-1477035_640

Rozpoczelismy świętowanie 100-lecia odzyskania niepodległości. Odbył się koncert piosenki patriotycznej w wykonaniu pani Aleksandry(sopran), p.Bartosza (bas baryton) oraz p. Krzysztofa(akompaniament) z Opery Wrocławskiej. Piosenki przeplatane były słowem i dialogiem nt. niepodległości naszej Ojczyzny oraz wyjaśnianiem trudnych słów kolejnych piosenek. Na zakończenie odśpiewaliśmy wspólnie z artystami Mazurek Dabrowskiego. Zdjęcia dołączone będą wkrótce w galerii.

14.listopada o godz. 11.00 gościć będziemy w naszym przedszkolu Kapelę Góralską z piosenkami patriotycznymi. Serdecznie zapraszamy wszystkie Dzieci na koncert.

Przypominamy, że 19 listopada zagości u nas Dziadek Bach- zgodnie z zapowiedziami będzie również patriotycznie i w barwach biało-czerwonych. Zapraszamy na 13.30 do auli.